Šiandieninė mokykla yra priversta greitai prisitaikyti prie besikeičiančių darbo sąlygų, todėl nuotolinio bei hibridinio mokymo sprendimai turi būti kuo universalesni ir lengvai įgyvendinami. Netgi sunku būtų atskirti kur baigiasi nuotolinis ir prasideda hibridinis mokymas, nes variantai įvairūs: mokytojas ir mokiniai namuose; mokytojas namuose, mokiniai klasėje; mokytojas klasėje, mokiniai namuose arba dalis mokinių namuose dalis klasėje.

Mūsų sprendimai lengvai pritaikomi esant bet kokiam variantui. Visi produktai yra jungiami prie pagrindinio mokytojo darbo įrankio – kompiuterio. Nereikia nieko įkrauti ar perkėlinėti informacijos. Tai leidžia dirbti kokybiškai su minimaliomis laiko sąnaudomis.

Kompiuteris. Be jo pamokos jau neįsivaizduojamos. Nuotoliniam mokymui reikalingas mobilumas – tokiu atveju tinkamiausias nešiojamas kompiuteris, nes turi integruotą kamerą bei mikrofoną. Galime pasiūlyti stacionarius bei nešiojamus kompiuterius, labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius.

Grafinė planšetė. Tam, kad mokytojas galėtų pilnavertiškai vesti pamoką naudodamas lentą – siūlome „pagalbininką“ – grafinę planšetę. 10 colių ekrane rašikliu galite rašyti Teams, Zoom ar kitų platformų lentose ir dalintis ekrano vaizdu su mokiniais. Visi viską girdės ir matys – skirtumas tik tas, kad nebūsite klasėje.

Kamera. Tiek būnant klasėje, tiek namuose, mokytojai bei mokiniai turi būti gerai matomi bei girdimi. Esant namuose tam pilnai užtenka internetinės kameros arba kameros, integruotos į mobilųjį įrenginį, tačiau hibridinės pamokos atveju, kai mokytojas turi būti aiškiai matomas ir girdimas mokinių namuose – reikalingas patikimesnis sprendimas.

Mes siūlome kelis konferencinių kamerų variantus

EVERET EVC400

Kameros su 120° apžvalgos kampu. Populiariausia ir klientų pamėgta – EVERET EVC400 – paprastai statoma priešais lentą ant trikojo arba netgi ant mokytojo stalo. Mokytojas gali laisvai judėti kameros apžvalgos lauke. Integruoti mikrofonai veikia 3-5 m atstumu, todėl mokytojas bus girdimas o kalbančiojo sekimo funkcija užtikrins, kad mokytojas būtų ir matomas mokinių, esančių namuose. Kamera turi apvertimo bei veidrodines funkcijas, todėl gali būti kabinama ant lubų.

Peržiūrėti

Kandao Meeting 360° Konferencijų Kamera

Kai reikia, kad visi pamokos dalyviai būtų matomi – sprendimas Kandao Meeting All-in-one konferencinė kamera. 2 kameros lęšiai apimantys po 220° užtikrina pilną 360° vaizdą be „aklųjų zonų“.

Kiekvienas dalyvis yra matomas o kalbantieji paryškinami. 8 integruoti mikrofonai užtikrins, kad visi dalyviai būtų girdimi o 2 x 10W garsiakalbiai leis girdėti mokinius iš namų.

Peržiūrėti

Interaktyvus projektorius arba ekranas. Dėl patogumo naudotis bei programų suderinamumo mes rekomenduojame interaktyvius projektorius Epson.

Pagrindiniai interaktyvių projektorių privalumai:

  • Iki 100“ ekranas;
  • Viskas viename – įprasta lenta, projektorius, interaktyvumas;
  • Veikia visos programos, esančios kompiuteryje;
  • Nėra jokių licencijų ar papildomų mokesčių;
  • Išplėstos baltos lentos galimybės su Easy Interactive tools;
  • Puikiai tinka hibridiniam mokymui, nes galite įprastai vesti pamoką rašydami lentoje ir dalintis ekranu su mokiniais, esančiais namuose.

Jei turite klausimų, domina kuris nors produktas – susisiekite!